Zapowiedzi finałowego odcinka "Kaczych Opowieści"

Wielkimi krokami zbliża się premiera The Last Adventure!, finałowego odcinka Kaczych Opowieści. Potrójny, ponad godzinny, odcinek serialu zostanie wyemitowany 15 marca o 19:00 (16 marca o 1:00 polskiego czasu) na antenie amerykańskiego Disney XD. Na finał twórcy zaplanowali wiele atrakcji, o których więcej informacji znajdziecie we wcześniejszym tekście,  

W finałowym epizodzie Kacza Rodzina, w tym wielu bohaterów znanych z wcześniejszych odcinków, będzie musiała zmierzyć się z Kartelem na Rzecz Ucisku i Korupcji (K.R.U.K.), co widać na pierwszej z zaprezentowanej zapowiedzi.

W odcinku pojawią się też znane z komiksów siostry Fizia i Mizia, którym głosom użyczą Noël Wells i Riki Lindhome. Dlaczego nie ma Kizi oraz kim tak naprawdę są dwie tajemnicze dziewczynki, które przybyły do domu McKwaczów - odpowiedzi na te pytania poznamy w finale.

Łącznie serial skończy się w ramach 75 odcinków rozdzielonych na 3 sezony. W stronę finału serialu powoli będzie też zmierzać emisja w Polsce, 22 marca Kacze Opowieści zawitają z nowymi odcinkami na polski Disney XD, gdzie pojawią się przygody z połowy finałowego sezonu. 

Źródło ilustracji: Disney

 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Egmont wyda serię "Czarodzieje i ich dzieje" ("Wizards of Mickey")!

Gigant Poleca Extra 4 "Gwiazdkowy prezent" - zapowiedź - świąteczny tom

Gigant Poleca 232 "Szybcy kontra wściekli" - od dziś w sprzedaży - Casty, Cavazzano i Gervasio