Usagi: Początek, Myszart 1 i Garfield 7 - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont przedstawiamy przykładowe plansze z trzech wyjątkowo ciekawych nowości, które trafią do sprzedaży w tym miesiącu. Przypominamy, że fragmenty drugiego tomu kolekcji Rosy zostały opublikowane wcześniej.

25 marca swoją premierę będzie miał pierwszy tom dwutomowej edycji Usagi Yojimbo: Początek zbierającej najwcześniejsze przygody dzielnego królika-ronina. Wydawane do tej pory przez Egmont komiksy z serii Usagi Yojimbo Saga zbierały późniejsze historie. Prawie 600-stronicowy tom będzie zawierał historii z czterech pierwszych wydań zbiorczych, czyli Ronina, Samuraja, Drogi wędrowca i Spisku ryczącego smoka. Doskonała pozycja, choć raczej dla ciut starszego czytelnika.
Dwa tygodnie wcześniej, 11 marca do sprzedaży trafi pierwszy tom całkowicie nowej serii - Myszart. Komiks Thierry'ego Joora i Gradimira Smudji opowiada o myszce będącej genialnym muzyce. Jak można się domyślać się po tytule, jest to opowieść o mysim Mozarcie rozgrywająca się w świecie zamieszkiwanym przez antropomorficzne zwierzęta. Cena okładkowa 48-stronicowego tomu w twardej oprawie i w formacie A4 to 34,99 zł.
Tego samego dnia swą premierę będzie miał kolejny tom zbiorczego wydania Garfielda. Tłusty koci trójpak. Tom 7 tradycyjnie będzie zawierać prawie 300 stron pasków z przygodami łakomego kota. Tym razem zostaną przedrukowane odcinki, które zostały oryginalnie wydane od 26 lutego 1989 roku do 4 grudnia 1990 roku.

Wszystkie wymienione powyżej komiksy jak i wiele innych jest dostępnych na Livro.pl, gdzie do końca dnia korzystając z kodu tulipan8 można kupić tomy z dodatkowym 8% rabatem.

Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl. 
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. ,,...w antropomorficznym świecie" Przepraszam, że się czepiam, ale czy w serii o Myszarcie występuje planeta zachowująca się jak człowiek?

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedy komiksy barksa inspiracją rosy 7?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela