Kacze Opowieści "Księżycowa inwazja, część II!" - dziś polska premiera

Koniec wielkiego finału! Dziś o 17:30 na polskim Disney XD zostanie wyemitowany Moonvasion Part II! (Księżycowa inwazja, część II!) będący drugą połową dwuczęściowego finału. Jest to zarazem dwudziesty piąty odcinek drugiej serii Kaczych Opowieści jak i pięćdziesiąty całego serialu.
Widzowie powrócą do całej gromadki bohaterów, która została zaprezentowana w poprzedniej części. Ponownie pojawi się Donald, który pomoże reszcie postaci pokonać mieszkańców Księżyca. Nie zabraknie także kolejnych powrotów dawno niewidzianych postaci, a historia zakończy się lekkim cliffhangerem sugerującym główny wątek kolejnego sezonu.
Pówtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00.
Co dość oczywiste, jest to także ostatni epizod, który na razie zostanie wyemitowany po polsku. Ciężko dziś stwierdzić, gdzie w Polsce pojawi się trzeci sezon Kaczych Opowieści, ponieważ w innych europejskich krajach sukcesywnie są likwidowane lokalne wersje Disney XD. Być może tak się wkrótce stanie w Polsce, wówczas serial albo zostanie przeniesiony na Disney Channel, albo na Disney+.
Trzeci sezon przygód Kaczej Rodziny w USA zadebiutuje już za dwa tygodnie, 4 marca. Na razie Disney ujawnił tytuły siedmiu odcinków, które będą emitowane w cyklu cotygodniowym na amerykańskim Disney XD.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Czekam na recencje odcinków KO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Recenzje są na bieżąco publikowane na Facebooku, a w weekend pojawi się tekst zbierający je.

   Usuń
  2. Czekam na recenzję całego 2 sezoni

   Usuń
 2. zamiast Moonvasion Part Il jest napisane Moonvasion Part I

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)