Pięć nowych odcinków "Kaczych Opowieści" w kwietniu!

Disney udostępnił tytuły odcinków, które zostaną wyemitowane na amerykańskim Disney XD w ciągu najbliższych tygodni. Są to epizody rozpoczynające trzeci sezon serialu, którego premiera została zapowiedziana kilka dni temu. Już w tym momencie z ich tytułów, jak i opisów, wynika, że twórcy szykują masę występów gościnnych już od początku sezonu.

4 kwietnia, 15:30 - Challenge of the Senior Junior Woodchucks! (Wyzwanie Starszych Młodych Skautów!)
Huey races against Violet in a challenge to be named Senior Junior Woodchuck; Scrooge and the family search for a secret Woodchuck treasure.
*Stephen Root (“Office Space”) guest stars as J.W. Guidebook.
Hyzio rywalizuje z Violet by otrzymać tytuł Starszego Młodego Skauta. Sknerus i jego rodzina szuka sekretnego skarbu Skautów.
 *Stephen Root (“Office Space”) gościnnie jako Poradnik Młodego Skauta .

4 kwietnia, 16:00 - Quack Pack! (Kacza paczka!)
The family is not quite itself as it soon discovers the planned family photo shoot might just be a part of a bigger wish gone wrong. 
*Don Cheadle (Marvel’s “Avengers” franchise) returns as Donald and Bill Farmer (“Mickey Mouse Mixed-Up Adventures”) guests stars Goofy.
Rodzina nie jest do końca sobą po tym jak odkrywa, że planowana rodzinna sesja zdjęciowa może być częścią większego popsutego życzenia.
*Don Cheadle (seria "Avengers" Marvela) powraca jako Donald i Bill Farmer (“Myszka Miki: Zamieszani w przygody”) gościnnie w roli Goofiego.

11 kwietnia, 15:30 -  Double-O-Duck in You Only Crash Twice! (Agent 00 Kwak tylko dla twoich kraks!)
A spy video game turns dangerously real as Launchpad and Dewey must stop F.O.W.L. agent Steelbeak's plan to destroy Duckburg. 
Szpiegowska gra niebezpiecznie zmienia się w rzeczywistość, w której Śmigacz i Dyzio muszą powstrzymać plan zniszczenia Kaczogrodu Zakutego Dzioba, agenta KRUK-a,

18 kwietnia, 15:30 -  The Lost Harp of Mervana! (Zaginiona harfa Mervany!)
The family joins a zen mermaid society to find a Missing Mystery, but Louie is convinced the seemingly innocent mermaids have a villainous agenda of their own.
*Retta (“Parks and Recreation”) guest stars as the Mystical Harp.
Rodzina dołącza do stowarzyszenia syren zen by odnaleźć tajemniczą zagadką, ale Zyzio jest przekonany, że pozornie niewinne syreny mają złowrogi plan.
*Retta (“Parks and Recreation”) gościnnie w roli mistycznej harfy.

25 kwietnia, 15:30 - Louie's Eleven! (Jedenastka Zyzia!)
Louie plans a break-in at a high-class party so the Three Caballeros can play as Donald tries to get past the party’s no-nonsense planner.
*Bernardo de Paula (“Rio 2”) and Arturo del Puerto (“Fear the Walking Dead”) return as José de Carioca and Panchito Pistoles, respectively. 

Zyzio planuje włamanie na przyjęcie wysokiej klasy, tak aby Trzej Caballeros mogli na nim zagrać, podczas gdy Donald próbuje ominąć planistę imprezy.

2 maja - Astro B.O.Y.D.!
9 maja - The Rumble For Ragnarok! (Huk na Ragnarok!)


Chyba największym zaskoczeniem jest tytuł drugiego odcinka trzeciego sezonu, który nawiązuje do Kaczej paczki, serialu z Donaldem, Daisy i Siostrzeńcami z lat 90.. Biorąc pod uwagę jak wieloznaczny jest opis tego epizodu, ciężko powiedzieć na czym będzie polegało nawiązanie. Może pojawi się w nim, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Daisy.
Fani mogą także szykować się na powrót Agenta 00 Kwaka, postaci znanej z jednego odcinka klasycznych Kaczych Opowieści, a także na występ Steelbeaka, postaci znanej z serialu Darkwing Duck (Przygody Agenta Kupra).
Warto przy okazji przypomnieć, że w przyszłym tygodniu polski Disney XD w końcu wyemituje odcinki wieńczące drugi sezon serialu. Kacze Opowieści będą emitowane od 16 do 20 marca o 17:30 . Więcej informacji o premierach w Polsce znajdziecie w osobnym tekście.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. Mam pytanie w sprawie drugiego sezonu starych Kaczych Opowieści (odcinków od 66 w górę). Czasami jest on dzielony na dwa lub trzy osobne sezony. Która wersja jest prawidłowa?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)