Gra "DuckTales: Remastered" ponownie dostępna!

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że DuckTales: Remastered zniknie z cyfrowych sklepów. Jeżeli wówczas jej nie kupiliście, to mamy dla was doskonałą informację. Po kilku miesiącach gra powróciła do sprzedaży. 
Obecnie DuckTales: Remastered znajdziecie na wszystkich platformach na których wcześniej była dostępna. Cena na Steamie to 57,99zł, wersja na Wii U kosztuje 13,49 funta, w sklepie Xboxa jest dostępna za 54,99 zł, natomiast w Play Station Store za grę trzeba zapłacić 63 zł.
DuckTales: Remastered to remake klasycznej gry na Nintendo Entertainment System z 1989 roku powstałej na fali popularności Kaczych Opowieści. Remastered w dużej części kopiuje rozgrywkę z oryginału, lecz prezentuje ją w zupełnie nowej oprawie graficznej będącej połączeniem ręcznie rysowanych postaci z trójwymiarowymi tłami. Jest to także jedna z ostatnich produkcji, w której wystąpili aktorzy znani z oryginalnej wersji serialu, m.in. zmarli w ciągu ostatnich lat Alan Young (Sknerus) i June Foray (Magika). Gra zebrała znakomite recenzje i do dziś jest uznawana za jeden z najlepszych remake'ów klasycznych gier.
Źródło ilustracji: Capcom

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!