Kacze Opowieści "Tajfun czasu!" - dziś polska premiera

Czas na wielki finał. W tym tygodniu po polsku w końcu pojawi się pięć odcinków wieńczących drugi sezon nowych Kaczych Opowieści. Dziś  17:30 na Disney XD wyemituje Timephoon! (Tajfun czasu!) będący dwudziestym pierwszym epizodem drugiego sezonu.
Główną atrakcją epizodu będzie pojawienie się Bubby, jaskiniowca znanego z klasycznych Kaczych Opowieści, który w końcu trafi także na łamy nowego serialu. Po raz kolejny ważną rolę będzie rozgrywała wanna czasu Diodaka, którą tym razem użyje Zyzio, by ukraść zaginione skarby z przeszłości. Wydarzenie to wywoła tajemniczą burzę napierającą na rezydencję Sknerusa.
W okolicach amerykańskiej premiery odcinka pojawił się plakat przygotowany przez Jasona Zureka, który wyreżyserował epizod.
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00.
Więcej informacji o nowych epizodach Kaczych Opowieści na Disney XD przeczytacie w osobnym newsie. Już jutro przyjdzie czas na GlomTales!, w którym Granit Forsant będzie chciał stworzyć ekipę składającą się z największych łotrów świata.
W USA już wkrótce, w kwietniu, zacznie być emitowany trzeci sezon serialu. Na razie Disney ujawnił tytuły siedmiu odcinków, które będą emitowane w cyklu cotygodniowym. 
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti