Kaczor Donald 2020-03 - skład - Rodriques, Miguel i Murry

W trakcie ostatnich tygodni być może niektórzy z was zapomnieli o piśmie Kaczor Donald, lecz jeśli tak było, to nadszedł czas by ponownie sobie o nim przypomnieć. Już 10 marca do sprzedaży trafi wydanie 3/2020 będące równocześnie 1004. numerem w historii.
Marcowy numer jest już dostępny na Egmont.pl i będzie  zawierał komiksy z norweskiego Donald Duck & Co 2020-05
Trudno w obecnej chwili stwierdzić jak wypadnie ten numer Kaczora Donalda, gdyż na pierwszy rzut oka żaden komiks nie prezentuje się bardzo dobrze, choć może któryś mile zaskoczy. Na uwagę zasługuje 10-stronicowa historia z rysunkami Rodrigueza z Daisy i Donaldem czy 5-stronicowa klasyczna opowieść autorstwa Murry'ego z Mikim. Być może dobrze wypadnie też komiks holenderski o poszukiwaniu skarbów.
Nie wszystkim z pewnością przypadnie do gustu również okładka niniejszego numeru, aczkolwiek może ona być atrakcyjna dla niektórych młodszych miłośników czasopisma. Sądzę jednak, że nawet jeżeli nie będzie to najlepsza okładka KD z ostatnich lat, to na pewno będzie jedną wśród najlepiej zapamiętanych.

Z okładki można także wyczytać informację, że dodatkiem do magazynu będzie zestaw detektywa, a kolejny numer ukaże się tuż po Wielkanocy, 15 kwietnia.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Te czcionki tak wyglądają w komiksie jak na tych trzech przykładowych stronach? Jakoś dziwnie. Od lat nie kupiłam żadnego numeru, ale kiedyś chyba były lepsze.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar