Kaczor Donald 2020-03 - od dziś w sprzedaży - Rodriques, Miguel i Murry

Dziś swoją premierę ma kolejny numer Kaczora Donalda. 1004. wydanie w historii zawiera solidną dawkę komiksów z kaczkami i myszami. Numer otwiera głośno komentowana w ostatnim czasie ilustracja z "kaczymi" emotkami, a w środku można znaleźć praktycznie te same komiksy co w norweskim Donald Duck & Co 2020-07. Wydanie jest dostępne nie tylko w kioskach, ale także w internecie - na Egmont.pl i empik.com.
Po raz kolejny numer Kaczora Donalda zawiera 45 stron różnorakich historyjek z bohaterami Disneya. Jest sporo krótszych opowieści, ale też dłuższe komiksy. Najciekawiej wyglądają dwie najdłuższe historie, w komiksie Rodriquesa Daisy posyła Donalda na lekcję uroczości, natomiast holenderska opowieść rozgrywa się w pewnym tajemniczym domu, w którym Sknerus i reszta rodziny szukają skarbu Kaczobrodego.
Co może zaskoczyć część czytelników, okładka numeru nawiązuje do jednej z historyjek, więc pojawienie się takiej a nie innej okładki jest całkowicie usprawiedliwione. Tradycyjnie w numerze pojawiła się także jedna klasyczna historia, tym razem jest to komiks autorstwa Murry'ego o Mikim.
Dodatkiem do wydania jest zestaw detektywa. Na razie nie są znane dokładne informacje o kolejnym numerze, lecz wiadomo, że ukaże się tuż po Wielkanocy, 15 kwietnia.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela