Trzeci sezon "Kaczych Opowieści" w kwietniu!

W kwietniu odbędzie się amerykańska premiera trzeciego sezonu Kaczych Opowieści. Zgodnie z informacją prasową, dwa pierwsze odcinki nowego sezonu zostaną wyemitowane 4 kwietnia na Disney XD o 9:30 czasu amerykańskiego (15:30 polskiego).
W nowej serii, poza Sknerusem, Hyziem, Dyziem, Zyziem i resztą występujących do tej pory bohaterów, pojawi się wiele postaci od dawna wyczekiwanych przez fanów. W serialu pojawią się Daisy i Goofy oraz postaci znane z Brygady RR, Super Baloo czy Przygód Agenta Kupra. Bohaterowie nadal będą podróżować po całym świecie poszukując skarbów, natomiast istotną rolę odegra organizacja FOWL.Wiele szczegółów o zbliżającej serii zdradzono w poprzednim roku na San Diego Comic-Con.
Głosów użyczą znani z poprzednich sezonów - David Tennant (Sknerus), Danny Pudi (Hyzio), Ben Schwartz (Dyzio), Bobby Moynihan (Zyzio), Kate Micucci (Tasia), Beck Bennett (Śmigacz), Toks Olagundoye (pani Dziobek), Tony Anselmo (Kaczor Donald) i Paget Brewster (Della). Gościnnie w nowej serii wystąpią Giancarlo Esposito, Selma Blair, Kristofer Hivju, Bebe Neuwirth, Retta, Stephanie Beatriz, Jaleel White, Doug Jones, Clancy Brown, James Marsters, Hugh Bonneville, Abby Ryder-Fortson, Tress MacNeille, Bill Farmer, James Monroe Iglehart i Adam Pally.
Trzeci sezon stworzyli Matt Youngberg, Francisco Angones i Sean Jimenez, którzy pracowali nad wcześniejszymi odcinkami serialu.
Trudno jednak nie zauważyć, że Disney prawdopodobnie nie ma żadnego pomysłu na Kacze Opowieści. 3. sezon pojawi się na Disney XD, choć wcześniej serial był emitowany w USA na Disney Channel. Nie jest to pierwsza zmiana, ponieważ już na samym początku Kacze Opowieści były emitowane na Disney XD. W Polsce stało się podobnie, ponieważ 1. sezon był emitowany na Disney Channel, natomiast 2. na Disney XD. Warto dodać, że 5 ostatnich odcinków 2. sezonu pojawi się na polskim Disney XD od 16 do 20 marca. Więcej informacji o premierach w Polsce znajdziecie w osobnym tekście.
Ze względu na zawirowania w emisji, ciężko w tym momencie przewidzieć jak będzie wygląda polska dystrybucja kolejnego sezonu o przygodach Sknerusa i jego rodziny. Tym bardziej, że los polskiego Disney XD jest niepewny po ogłoszeniu likwidacji francuskiej wersji stacji. Z tego powodu jest całkiem prawdopodobne, że europejska premiera trzeciego sezonu odbędzie się na Disney+, lecz jest to tylko jedna z wielu możliwych opcji.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela