Usagi, Lucky Luke, Kajtek i Koko oraz Minecraft - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

W przyszłym tygodniu Egmont wyda wiele niezwykle interesujących komiksów. Wśród nich będzie kolejny tom Kaczogrodu Carla Barksa - Zagubieni w Andach, ale też wiele innych świetnych albumów. Dzięki uprzejmości wydawnictwa przedstawiamy przykładowe plansze z kilku wydań.

Już wkrótce swoją premierę będzie miał szósty tom Usagi Yojimbo Saga, czyli kolejna porcja przygód z niezwykłej serii Stana Sakai o króliku-roninie. Liczące 600 stron wydanie składa się z historii oryginalnie wydanych w albumach Most łez, Powrót czarnej duszy i Polowanie na lisa. Cykl jest przeznaczony do ciut starszych czytelników, a recenzję jednego z wcześniejszych tomów znajdziecie na blogu.

Już wkrótce na półki księgarń trafi także siedemdziesiąty tom serii Lucky Luke - Legenda Zachodu, w którym samotny kowboj ponownie zmierzy się z braćmi Dalton. Album napisał Patrick Nordmann, a został zilustrowany przez Morrisa. Jest to wyjątkowy komiks, ponieważ ostatni narysowany przez Morrisa, autora serii, który zmarł rok przed światową premierą historii. 

Wyjątkowym wydaniem będzie także Bogini moczarów, czyli siódmy i ostatni tom Kajtka i Koka w kosmosie. W końcu kolorowa edycja legendarnego komiksu Janusza Christy z Wieczoru Wybrzeża stanie się kompletna. Autorem okładki jak i ilustracji w środku jest Cesar Ferioli, czyli twórca znany z łam Kaczora Donalda i publikowanych tam historii. 

Tuż przed Świętami do sprzedaży trafi także kolejny tom komiksu Minecraft. Tym razem jednak będzie to kontynuacja albumu wydanego w lutym, a nie kolejna osobna historia. Drugi tom, podobnie jak pierwszy stworzyli Sfé R. Monster i Sarah Graley, a oryginalnie został wydany przez Dark Horse. 

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl. Do końca weekendu obowiązuje zniżka 35% na wszystkie komiksy!

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar