Kacze Opowieści "Bitwa o ragnarok!" - dziś polska premiera

Tym razem kaczki zmierzą się w zapaśniczym pojedynku!  The Rumble For Ragnarok! (Bitwa o ragnarok!) pojawi się na polskim Disney XD o 16:30. Będzie to siódmy wyemitowany epizod trzeciego sezonu, a dziewiąty zgodnie z kolejnością produkcji.

Główna fabuła odcinka będzie toczyła się dookoła potyczki Dyzia z wikińskim mistrzem zapasów - Jormungandrem. Od wyniku walki będzie zależeć los Ziemi.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie w tym tygodniu pojawi się pięć nowych historii z bohaterami Kaczych Opowieści, o czym więcej dowiecie się tutaj. Już jutro zadebiutuje The Phantom and the Sorceress!, czyli odcinek z udziałem Fantomena.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA. Nowe odcinki będą emitowane co poniedziałek do końca listopada. Opisy poszczególnych przygód znajdziecie tu, natomiast wczoraj swoją premierę będzie miał epizod pt. The First Adventure!, który przedstawił jedną z pierwszych przygód Sknerusa, Donalda i Delli.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Uwaga! Informuję , że nie działa INDUCKS!
  Niewiem czy to jakiś błąd u mnie, ale zniknęły wszystkie skany i indeksy, została skasowana także cała top lista!  OdpowiedzUsuń
 2. 11 tom kolekcji Barksa pojawi się w sprzedaży 17 lutego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawdopodbne daty premier przyszłorocznych Gigantów (jeżeli dalej będą dwumiesięcznikami):
  228- 26 stycznia
  229- 30 marca
  230- 25 maja
  231- 27 lipca
  232- 28 września
  233- 30 listopada

  OdpowiedzUsuń
 4. 7 tom kolekcji Rosy pojawi się w sprzedaży 24 marca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Według tłumacza, Dyzio jest wnukiem Sknerusa... miło...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru