Kacze Opowieści "Psikus albo nie psikus!" - dziś polska premiera

 Halloweenowy odcinek w środku listopada. Dziś o 16:30 na polskim Disney XD zostanie wyemitowany odcinek Kaczych Opowieści - The Trickening! (Psikus albo nie psikus!). Oryginalnie miał on rozpoczynać sezon, ale ze względu na przesunięcia, pojawi się ostatecznie jako dziewiąty odcinek serii.

W halloweenowym epizodzie Hyzio, Dyzio, Zyzio i Tasia trafią do najbardziej nawiedzonego domu w Kaczogrodzie. Jednocześnie Śmigacz będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości.

W odcinku nie zabraknie też nowej wersji pewnej postaci, która jest znana z klasycznej krótkometrażówki jak i komiksu Barksa. Epizod rozpocznie specjalna halloweenowa czołówka, która została udostępniona w okolicy amerykańskiej premiery przez Disneya.


Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie w tym tygodniu pojawi się pięć nowych historii z bohaterami Kaczych Opowieści, o czym więcej dowiecie się tutaj. Ostatni z nich - z udziałem dawno niewidzianych wojsk planety Księżyc - już jutro.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA. Nowe odcinki będą emitowane co poniedziałek do końca listopada. Opisy poszczególnych przygód znajdziecie tu, natomiast w tym tygodniu swoją premierę miał epizod pt. The First Adventure!, który przedstawił jedną z pierwszych przygód Sknerusa, Donalda i Delli.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. Kiedy tekst o Kaczogrodach?

    OdpowiedzUsuń
  2. ''Psikus albo nie psikus''? Dlaczego nie "Oszustwo"?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka