Kacze Opowieści "Duch i czarodziejka!" - dziś polska premiera

 Czas na debiut Fantomena! Dziś, w urodziny Mikiego, na polskim Disney XD o 16:30 pojawi się The Phantom and the Sorceress! (Duch i czarodziejka!), w którym pierwsze skrzypce odegra jeden z największych wrogów Mikiego. Będzie to ósmy wyemitowany epizod trzeciego sezonu, a dziesiąty zgodnie z kolejnością produkcji.

Poza Fantomenem w odcinku pojawi się wiele postaci znanych z wcześniejszych przygód kaczek, m.in. Goguś, Magika czy Lena. Nie zabraknie też nawiązania do najnowszych części Avengers.


 W USA epizod był reklamowany następującym plakatem przedstawiających kilka najważniejszych postaci.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie w tym tygodniu pojawi się pięć nowych historii z bohaterami Kaczych Opowieści, o czym więcej dowiecie się tutaj. Już jutro zostanie wyemitowany halloweenowy odcinek.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA. Nowe odcinki będą emitowane co poniedziałek do końca listopada. Opisy poszczególnych przygód znajdziecie tu, natomiast wczoraj swoją premierę miał epizod pt. The First Adventure!, który przedstawił jedną z pierwszych przygód Sknerusa, Donalda i Delli.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Kiedy tekst o Kaczogrodach?

  OdpowiedzUsuń
 2. ostatnie zdanie: wczoraj premierę miał (a nie będzie miał).

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie duch a upiór

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny odcinek. oglądałem w cda. Tak samo Astro mod i rumble of ragnarok.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru