Kacze Opowieści "Ktoś tu spadł z Księżyca!" - dziś polska premiera

Powrót mieszkańców planety Księżyc na koniec emisji Kaczych Opowieści. Dziś o 16:30 na polskim Disney XD zostanie wyemitowany odcinek They Put a Moonlander on the Earth (Ktoś tu spadł z księżyca!).  Będzie to dziesiąty wyemitowany epizod trzeciego sezonu, a jedenasty zgodnie z kolejnością produkcji.

Główną bohaterką historii będzie była porucznik sił planety Księżyc, czyli Penumbra, która próbuje zaaklimatyzować się na Ziemi. Pomogą w tym jej Tasia i Dyzio, ale nie zabraknie też jednego z największych wrogów Sknerusa - Granita Forsanta, który będzie próbował wprowadzić niecny plan w życie. 

Twórcy serialu w okolicach amerykańskiej premiery odcinka przygotowali plakat go promujący.
 

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Na tym epizodzie na razie zakończy się emisja nowych Kaczych opowieści w Polsce i nie wiadomo kiedy kolejne nowe przygody pojawią się po polsku, ale nie stanie się to szybciej niż w lutym przyszłego roku.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA, które są emitowane co poniedziałek do końca listopada. Opisy poszczególnych przygód znajdziecie tu, natomiast w przyszłym tygodniu zostanie wyemitowany The Fight for Castle McDuck! z udziałem Matyldy McKwacz.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. Po raz drugi w tym sezonie była delikatna sugestia o homoseksualizmie niektórych postaci i znów polski tłumacz tak zmienił sens dialogu, żeby przypadkiem nikt tego nie dostrzegł... Żałosne...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)