Kacze Opowieści "Astro MOD!" - dziś polska premiera

Czas na powrót Kaczych Opowieści do Polski, który rozpocznie się jednak nie w Kaczogrodzie, lecz w Japonii!  Astro B.O.Y.D.! (Astro MOD!) pojawi się na polskim Disney XD o 16:30. Będzie to szósty wyemitowany epizod trzeciego sezonu, a ósmy zgodnie z kolejnością produkcji.

W odcinku Hyzio, Hydrant i Diodak udadzą się na wyjątkową podróż, aby dowiedzieć się co stało się MOD-owi (B.O.Y.D.), robotycznemu chłopcu. W odcinku pojawią się inspektor Tezuka, w którą wcieli się Tamlyn Tomita, a także Akita, którą zagra Hiroyuki Tagawa. Nie zabraknie też Robokwaka. 

W historii nie zabraknie nawiązań do japońskich dzieł popkultury, co widać już po samym plakacie przygotowanym przez ekipę odpowiedzialną za stworzenie odcinka.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie w tym tygodniu pojawi się pięć nowych historii z bohaterami Kaczych Opowieści, o czym więcej dowiecie się tutaj. Już jutro pojawi się The Rumble for Ragnarok!, w którym Dyzio będzie musiał zmierzyć się w pojedynku zapaśniczym.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA. Nowe odcinki będą emitowane co poniedziałek do końca listopada, opisy poszczególnych przygód znajdziecie tu, natomiast w tym tygodniu swoją premierę będzie miał epizod pt. The First Adventure!, który pokaże jedną z pierwszych przygód Sknerusa, Donalda i Delli.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela