Kacze Opowieści "New Gods on the Block!" - nocą premiera

Czas na kaczą przygodę pełną bóstw. W nocy o 1:00 na amerykańskim Disney XD zostanie wyemitowany New Gods on the Block! (Nowi bogowie na bloku!). Jest to szesnasty wyemitowany odcinek nowej serii, a siedemnasty zgodnie z kolejnością produkcji. W nim ponownie pojawią się Zeus, Ćwiekules i Selene, a Donald będzie próbował umówić się na randkę z Daisy.

Główna fabuła odcinka będzie toczyła się dookoła rekrutacji na zajęte wcześniej przez Zeusa miejsce w panteonie greckich bóstw. Nie zabraknie zabawnych przygód z udziałem Hyzia, Dyzia i Zyzia.

W przyszłym tygodniu pojawi się odcinek rozgrywający się kilkanaście lat wcześniej, w którym pierwszoplanowe role odegrają m.in. mali Della i Daisy. Dziś Disney udostępnił dwie grafiki z epizodu.

Nowe odcinki Kacze Opowieści będą emitowane się w USA jeszcze przez cały listopad, o czym więcej przeczytacie tu. W tym miesiącu kolejne epizody serialu o Sknerusie i Kaczej Rodzinie będą emitowane także w Polsce, od 16 do 20 listopada na Disney XD

  Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Dziwne. w odcinku "Last christmas" sknerus miał ten stary strój, ten brązowy, ten co w "Najbogatsza kaczka na świecie" a tu nagle ten czerwony strój?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w last christmas jeszcze nie był najbogatszym kaczorem na świecie. Możliwe że jak nim został stwierdził że takie ubranie nie pasuje do kaczora jego kategorii.

   Usuń
 2. Ale czemu wygląda tak samo z dellą i donaldem i tak samo teraz jak są dorośli? To znaczy te i bokobrody i ogólnie cały wygląd nie powinien być trochę młodszy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W "Życiu i Czasach.." gdy Della i Donald byli mali, też wyglądał jak obecnie. Po za tym jego wieczna młodość była już wyjaśniona w "Złotej Lagunie w Dolinie Białej Śmierci".

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru