Supersisters, Enola Holmes i Czarolina - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Tuż przed świętami w niesamowitym tempie Egmont dostarcza kolejne komiksy do księgarń. Wśród nich znalazły się także kolejne tomy Czaroliny i Śledztw Enoli Holmes, a także Supersisters, spin-off Sisters. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont przedstawiamy przykładowe plansze z wydań.

Do księgarń trafiły już Supersisters, czyli komiks opowiadający o przygodach superbohaterkich alter ego sióstr znanych z serii Sisters W ramach 96-stronicowego albumu kosztującego 39,99 zł wydane zostały dwa oryginalne tomy . Podobnie jak główną serię, Supersisters tworzą  Christophe Cazenove i William Maury.

Premierę miał już także trzeci tom Śledztw Enoli Holmes - Tajemnica białych maków. Seria Sereny Biasco jest oparta na książkach Nancy Springer o młodszej siostrze Sherlocka Holmesa. Na Netflixie od kilku miesięcy jest dostępny film o przygodach Enoli, natomiast na blogu znajdziecie recenzję dwóch pierwszych albumów.

W przyszłym tygodniu do księgarń trafi drugi tom Czaroliny - Dziewczynka, która kochała zwierzołaki. Seria stworzona przez Sylvię Douyé i Paolę Antistę opowiada o młodej dziewczynie, która przeżywa przygody w świecie zamieszkiwanym przez stwory z mitów, legend i baśni.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl, gdzie obecnie wszystkie komiksy i książki są dostępne z 30% rabatem z kodem forum11.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!