Kaczogród Carla Barksa - "Powrót do Klondike" i "Moja snów dolina" są już dostępne!

Choć oficjalna premiera jest zaplanowana dopiero na 28 listopada, to już dzisiaj w wielu księgarniach internetowych dostępne są dwa pierwsze tomy Kaczogrodu Carla Barksa - Powrót do Klondike i Moja snów dolina. W
niektórych księgarniach cena pojedynczego tomu niewiele przekracza 40 zł, co jest bardzo niską ceną jak za 250-stronicowy komiks w twardej oprawie.
Szczególnie polecamy księgarnię Bonito, która najczęściej zamówienia wysyła jeszcze tego samego dnia - pierwszy i drugi tom. Dodatkowo możecie skorzystać z kodu dyktando, który obniża ceny zamówionych książek o 5%.
Prezentację wydania znajdziecie na blogu. Natomiast o całej serii przeczytacie w osobnym tekście. Na ten tydzień planujemy co najmniej dwa teksty o komiksach zawartych w tomach.

Komentarze

 1. Tak przy okazji.

  Pamiętam z dzieciństwa (wczesne lata 90-te) jakąś książeczkę dla dzieci, w której była (jak się dowiedziałem później), pisana prozą, adaptacja "Opowieści przedświątecznej" Barksa. Pamięta ktoś może co to za książeczka, bo już dawno jej nie mam?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy to oznacza że zamawiając teraz przyjdzie przed premierą czy wyślą dopiero po ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno w sklepach, w których KGD jest na stanie, tomy są wysyłane już teraz.

   Usuń
  2. A wiadomo jak z wysyłką od Egmontu?Troche dziwnie że w przypadku zamówienia u producenta (w dniu ukazania się oferty!) dostane komiks ponad tydzień później aniżeli gdybym zamówił np na Bonito...

   Usuń
  3. Z tego co wiem, od dziś wysyłają.

   Usuń
  4. Rzeczywiście! Właśnie dostałem maila z Egmontu

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela