Garfield 2 oraz Ernest i Rebeka 2 - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Wielkimi krokami zbliżają się daty premier listopadowych nowości od Egmontu z Kaczogrodem Carla Barksa na czele. Z tego powodu wydawnictwo przygotowało wiele przykładowych plansz przedstawiające zapowiedzi. Niestety jeszcze nie pojawiły się strony prezentujące kolekcję z Sknerusem i Donaldem, przez co dziś zapraszamy was do zerknięcia na plansze z drugich tomów Ernesta i Rebeki oraz Garfielda.
Ernest i Rebeka to jedna z serii wydawanych w linii Komiksy są super. Komiks opowiada o dziewczynce, której rodzice się rozstają, oraz o jej superwirusie. Niezwykła mieszanka komedii i dramatu od Bianco i Daleny. Przy okazji przypominamy, że Antonello Dalena od prawie 18 lat tworzy komiksy Disneya.
Natomiast Garfielda nie trzeba nikomu przedstawiać, nowa edycja zbiera paski z pomarańczowym kotem od samego początku w kolejności chronologicznej. Drugi tom będzie zawierał paski oryginalnie wydane od kwietnia 1980 do stycznia 1982 roku.
Ja osobiście czekam bardzo na oba powyższe tytuły, choć wiadomo że i tak najciekawszymi zapowiedziami listopada były, są i będą dwa tomy Kaczogrodu Carla Barksa. Oczywiście jeżeli Egmont udostępni przykładowe plansze z nich, to od razu pojawią się na blogu.
Natomiast na na fanpage'u oraz Instagramie codziennie są prezentowane ciekawostki związane z komiksami Barksa.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Tak ładnie to wygląda cyfrowo, dlaczego nie mogą tak tego wydać? Półki się już uginają pod wszystkimi tomami :/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru