Świąteczny odcinek "Kaczych Opowieści" już 1 grudnia!

Znamy datę premiery świątecznego odcinka Kaczych Opowieści. Last Christmas na antenie amerykańskiego Disney Channel pojawi się już 1 grudnia. Disney przy okazji ogłoszenia daty premiery udostępnił też dwa nowe obrazki z świątecznego odcinka.
Wytwórnia także zaprezentowała opis epizodu, z którego wynika co najmniej jedna niezwykle ciekawa rzecz - czyżby w serialu miała się pojawić Hortensja McKwacz, a może czeka nas występ Delli?
In a nod to “Mickey’s Christmas Carol,” Scrooge avoids the pressures of the holidays by traveling back in time with a trio of fun-loving ghosts to crash history’s greatest Christmas parties instead. Meanwhile, time-lost Dewey teams up with young Donald Duck to find his mom on Christmas.
W historii nawiązującej do "Opowieści Wigilijnej Myszki Miki" Sknerus próbuje uniknąć świątecznej presji podróżując w czasie z trzema imprezowymi duchami. Paczka spróbuje wbić na najwspanialsze świąteczne przyjęcia w historii. W międzyczasie zagubiony w czasie Dyzio spotyka małego Donalda, z którym współpracuje by odnaleźć w czasie świąt swoją/jego mamę.
Niestety na grudzień żadna z polskich stacji Disneya nie planuje emisji najnowszych odcinków Kaczych Opowieści. Oznacza to, że zarówno odcinek świąteczny jak i reszta drugiego sezonu pojawi się w Polsce najszybciej w przyszłym roku.
Ostatnia został udostępniony też kolejny fragment z The Town Where Everyone Was Nice!, czyli odcinka z udziałem Trzej Caballeros - Jose, Panchito i Donalda. Epizod będzie miał swą premierę w USA już w najbliższą sobotę.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

  1. Święta coś wcześnie w tym roku w Ameryce, czyzby szansa dla zagranicznych edycji (3 tygodnie przed świętami), żeby jeszcze zdążyć z tłumaczeniem i emisją na Święta?

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawe kiedy 2 sezon będzie w Polscce. wstyd że disney chanel polska chociaż na święta nie da tego jednego odcinka świątecznego

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela