Kacze Opowieści "Storkules in Duckburg!" - dziś premiera

Dziś przyszedł czas na powrót Ćwierkulesa! Już o 13:30 (polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel pojawi się kolejny odcinek drugiego sezonu Kaczych Opowieści - Storkules in Duckburg! (Ćwierkules w Kaczogrodzie!). Epizod jest 30. odcinkiem serialu zarówno pod względem kolejności produkcji jak i emisji. Nie wiadomo kiedy pojawi się w Polsce, lecz nie nastąpi to wcześniej niż w przyszłym roku.
W odcinku pojawi się ponownie Ćwierkules, kolega Donalda sprzed lat. Tym razem heros zostanie zatrudniony przez Zyzia, jednak największym wyzwaniem dla bohatera będzie bycie współlokatorem Donalda. Odcinek jest promowany krótkim zwiastunem:
Dzisiejszy odcinek nie będzie jednak ostatnim odcinkiem serialu w tym roku. Za dwa tygodnie, 1 grudnia, pojawi się Last Christmas!, świąteczny odcinek Kaczych Opowieści o którym więcej pisaliśmy wcześniej. Ostatnio Disney opublikował minutowy fragment epizodu oraz świąteczną czołówkę serialu.

Komentarze

 1. Ja jestem już po odcinku

  OdpowiedzUsuń
 2. Według mnie w odcinku LADT CHRISTMAS lepiej tą piosenke zaśpiewała by Felicia Barton tak jak zawsze. Ten głos wogule mi nie pasuje do tej piosenki. I słychać że ten Pan który podklada głos do pisoenki śpiewa unaczej niż Felicia Barton. On śpiewa strżej a Felicia bardziej Nowocześnie np. On śpiewa Duck Tales. A ona Dżaczels

  OdpowiedzUsuń
 3. "Ten głos" brzmi jak głos Franka Sinatry (wygląda na świetną imitację, bo Sinatra zmarł 20 lat temu) i idealnie pasuje. To odcinek specjalny, bożonarodzeniowy, a ta wersja nawiązuje do klasycznych amerykańskich piosenek bożonarodzeniowych, których ogromna większość powstała w latach 40. i 50. zeszłego wieku I właśnie Frank Sinatra był wykonawcą wielu z nich.
  Świetny pomysł twórców KO!

  OdpowiedzUsuń
 4. Może tą pisoenke śpiewał Frank Sinatra kiedyś. I twórcy ją dodali do serialu. Moim zdaniem mogli zrobić jakąś inną czołówke do tego specjalnego odcinka

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela