Kacze Opowieści "The Town Where Everyone Was Nice!" - dziś premiera

Czas na występ Trzech Caballeros! Już dziś o 13:30 (polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel pojawi się kolejny odcinek drugiego sezonu Kaczych Opowieści - The Town Where Everyone Was Nice! (Miasto, w którym każdy był miły!). Epizod jest 29. odcinkiem serialu zarówno pod względem kolejności produkcji jak i emisji. Nie wiadomo kiedy pojawi się w Polsce, lecz nie nastąpi to wcześniej niż w przyszłym roku.
Akcja odcinka będzie rozgrywać się w tajemniczym brazylijskim mieście. To w nim Kacza Rodzina  spotka Jose i Panchito, którzy niegdyś razem z Donaldem podróżowali jako Trzej Caballeros. Jose użyczy głosu Bernardo de Paula, a Panchito zagra Arturo del Puerto. Oto jeden z filmików promujących odcinek:
Wszystko wskazuje na to, że także za tydzień w dość istotnej roli wystąpi Donald, ponieważ następnym epizodem serialu będzie Storkules in Duckburg! z udziałem Ćwierkulesa, kolegi Donalda z dawnych lat. Będzie to prawdopodobnie ostatni zwykły odcinek Kaczych Opowieści w tym roku, natomiast jeszcze jeden specjalny, świąteczny, pojawi się 1 grudnia.

Komentarze

 1. Chyba raczej nie bo na innej stronie jest napisane że oprócz dzisiejszego odcinka będą jeszcze w tym roku 4 odcinki (17.11. , 24.11. , 01.12 , 08.12)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosiłbym o źródło.
   Na 100% "Storkules in Duckburg" będzie ostatnim odcinkiem w listopadzie.
   Natomiast w grudniu prawdopodobnie jedynym odcinkiem będzie świąteczne "Last Christmas".
   = "Storkules in Duckburg" jest prawdopodobnie ostatnim zwykłym odcinkiem KO w tym roku

   Usuń
  2. dubbingpedia (nowości telewizyjne

   Usuń
  3. Ale to są powtórki odcinków na Disney Xd a nie nowy sezon

   Usuń
 2. w grudniu napewno pojawi się jeszcze jakiś odcinek oprócz świątecznego. Bo nie wierze że disney zrobi taką długą przerwe, skoro ten serial jest tak popularny. Wcale bym się nie ździwił gdyby jakiś odcinek pojawił się 8.12.2019. Ale odcinek z dnia 24.11 nie będzie bo jest już w rozpisce że brak odcinka w dniu 24.11 , natomiast disney chanel nie udostępnił jeszcze rozpiski emisji KO na grudzień. Więc Panie Radku Pan niech się tak też nie wymądrza bo nigdy nic nie wiadomo. Tak samo jak niby 2 sezon KO poleci w grudniu na disney chanel Polska, i co???????? Brak nowych odcinków w Polsce. Wogule brak odcinków na disney chanel w grudniu. Także nigdy nic nie wiadomo z emisja zarówno jak i DISNY CHANEL USA i DISNEY CHANEL POLSKA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosiłbym o uspokojenie się.
   Nigdzie nigdy nie pisałem, że w grudniu 2. sezon "Kaczych Opowieści" poleci w Polsce. Zgodnie z prawdą pojawiały się informacje typu "Nie wiadomo kiedy pojawi się w Polsce, lecz nie nastąpi to wcześniej niż w grudniu.".
   Odnośnie innego odcinka KO w grudniu - znając Disney Channel, wydaje mi się, że nie będzie żadnego innego nowego odcinka, a KO jak każdy serial będzie miał przerwę zimową. Może być inaczej, lecz jest to mało prawdopodobne.

   Usuń
 3. ale nie wiadomo , może będzie jakiś jescze odcinek w grudniu. A wiadomo kiedy 2 sezon w Polsce??? Tak mniej więcej na oko?

  OdpowiedzUsuń
 4. 2 sezon KO w Marcu

  OdpowiedzUsuń
 5. Skd wiadmo że w Marcu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Na stronie kreskowkazone.pl macie 2 pierwsze odcinki KO 2 sezon z napisami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak 2 pierwsze odcinki 2 sezonu KO z napisami na kreskówka zone. Jeśli masz źródło że 2 sezon KO w marcu to daj je nam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar