Kacze Opowieści - Trzej Caballeros i odcinek świąteczny

Już jutro w USA zostanie wyemitowany kolejny odcinek Kaczych Opowieści. Jednak to nie on, jest tematem naszego dzisiejszego newsa, lecz kolejne epizody.
O czym wspominaliśmy nie raz i nie dwa, za tydzień w serialu pojawią się Trzej Caballeros, czyli Jose, Panchito i Donald. Dziś Disney zaprezentował krótki filmik z The Town Where Everyone Was Nice! z udziałem całego tercetu. Jose użyczy głosu Bernardo de Paula, a Panchito zagra Arturo del Puerto.
Disney także ujawnił tytuł świątecznego odcinka Kaczych Opowieści oraz obrazek z niego. Last Cristmas! zostanie wyemitowane oryginalnie w grudniu, a w epizodzie pojawi się m.in. Cezar, być może na widzów czekają też nawiązania do Opowieści wigilijnej Myszki Miki.
Przy okazji przypominamy, że nadal nie wiadomo kiedy drugi sezon Kaczych Opowieści zadebiutuje w Polsce. Możemy tylko przypuszczać, że nastąpi to albo w grudniu albo na początku przyszłego roku.
źródło ilustracji: disneyabcpress.com

Komentarze

  1. A wypuściliby może "The Legend of the Three Caballeros", szczególnie po polsku?

    OdpowiedzUsuń
  2. Możemy tylko przypuszczać, że nastąpi to albo w grudniu albo na początku przyszłego roku. Skąd Radosław Koch masz taką pewnośc??? Wgrudniu na 100% nie pokażą 2 sezonu. Pewniepoleci w maracu tak jak poprzedni

    OdpowiedzUsuń
  3. Odcinek the ballad of duke baloney jest już dostępny w necie za darmo właśnie oglądam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!