MegaGiga 50 "Wyprawa w przyszłość" - już dostępny na Egmont.pl!

50. tom MegaGiga pt. Wyprawa w przeszłość jest już dostępny przedpremierowo w sklepie Egmontu. Według strony sklepu komiks dostępny jest na magazynie, więc powinien być wysyłany niezwłocznie po jego zamówieniu. Nie jest to jedyna kacza publikacja, która ostatnio trafiła do sklepu Egmontu przed premierą, podobny los spotkał Kaczogród Carla Barksa.
W kioskach Wyrpawa w przyszłość pojawi się 6 grudnia, natomiast nie wiadomo kiedy (i czy) tom będzie dostępny w innych księgarniach internetowych.
O zawartości 512-stronicowego komiksu pisaliśmy w osobnym newsie. Niestety okrągły tom serii zapowiada się dość słabo. Wiele komiksów w nim zawartych pojawiło się wcześniej w Polsce, a w tomie nie znajdzie się żadna dłuższa, ponad 50-stronicowa historia. Słabszy dobór historyjek może wynikać z tego, że będzie to już któryś z kolei tom zawierający komiksy o podróżach w czasie. Pojawi się jednak w nim parę ciekawszych historyjek m.in. klasyczny komiks Cavazzano czy historia stworzona z okazji 60. urodzin Sknerusa (która w styczniu pojawi się także w USA).


Komentarze

  1. Nie rozumiem czemu egmont czy tam tmmedia nie ma jakiejś fajnej prenumeraty na mamuty i megagiga :/

    OdpowiedzUsuń
  2. A o czym i kiedy będzie 51 tom MegaGiga?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka