Kacze Opowieści "The Ballad of Duke Baloney!" - dziś premiera

Dziś o 13:30 (polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel pojawi się kolejny odcinek drugiego sezonu Kaczych Opowieści. Będzie to epizod pt. The Ballad of Duke Baloney! (Ballada o księciu Baloneyu!), który jest 28. odcinkiem serialu zarówno pod względem kolejności produkcji jak i emisji. Nie wiadomo kiedy pojawi się w Polsce, lecz nie nastąpi to wcześniej niż w grudniu.
Głównym bohaterem odcinka powinien być tytułowy książę Baloney, którego tożsamość będą próbowali poznać Tasia i Zyzio. Sporo, odnośnie fabuły epizodu, może sugerować zapowiedź, która została udostępniona parę dni temu.
Podejrzewam jednak, że czytelnicy bloga bardziej czekają na przyszłotygodniowy odcinek z udziałem Trzech Caballeros. Disney wczoraj udostępnił krótki film z niego, o czym pisaliśmy w osobnym newsie.

Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy nie spoilerować odcinka. Newsy wypuszczane przed emisją odcinków zawierają jedynie informacje pochodzące z wcześniejszych zapowiedzi.

   Usuń
 2. Jeżeli w USA odcinki lecą o 7:30 to w polsce jest to na dzień dzisiejszy czas 12:30 a nie 13:30 wpiszczie sb godzina w usa i tam będzie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Special 2023-01 "Młody Kaczor Donald: Kroniki młodego Donalda" - zapowiedź nowej serii!

Słaba jakość przykładowych plansz kolekcji Cavazzano + WYJAŚNIENIE EGMONTU

Gigant Poleca Extra 2023-07 "Halloween" - zapowiedź - Casty, Nucci, Cavenago i De Felici