Kaczor Donald 2021-06 - okładka i przykładowe strony - Midthun, Vicar i Barks

Do premiery kolejnego Kaczora Donalda pozostało zaledwie 8 dni, więc warto dokładnie przejrzeć się wydaniu, a także zerknąć na przykładowe strony. Ostatni w tym roku numer ukaże się 17 listopada, a już dziś można kupić go w przedsprzedaży na Egmont.pl.
1017. zeszyt będzie przedrukiem dziewiętnastego tegorocznego wydania skandynawskich tygodników.

Po raz kolejny dojdzie do dziwnego powiązania pomiędzy kolekcją Rosy, a Kaczorem Donaldem. Tym razem w odstępie tygodnia w KD pojawi się pierwszy komiks z Wolframikiem (wydany trzy razy wcześniej po polsku), a w nowym tomie kolekcji historia Pierwszy wynalazek łatające pewne braki w świecie przedstawionym przez Barksa. Nie jest to oczywiście jedyny ciekawy komiks, który znajdzie się w numerze. Okładkową historią jest całkiem nowa opowieść Midthuna poruszająca paranormalne klimaty. Po raz pierwszy w Polsce pojawi się klasyczny komiks Vicara z udziałem Dziobasa. Nie zabraknie też wielu krótszych historii, a pod koniec numeru pojawi się komiks o konkursie piosenki w Kaczogrodzie, który w pewnym stopniu nawiązuje do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Warto pamiętać, że pod koniec miesiąca pojawią się też tomy kolekcji Barksa, Rosy, nowy Gigant oraz specjalne świąteczne wydanie Giganta.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Jak zwykle nie mogę sie doczekać, a takie nawiązania powinny być jak najbardziej promowane, i dzięki i brawo za to!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti

Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza - przykładowe strony