Prenumerata "Giganta Poleca" na 2022 rok wystartowała!

Już można zamawiać prenumeratę Giganta Poleca na przyszły rok. Tym razem obejmuje osiem najbliższych tomów i kosztuje 87,92 zł, ponieważ, jak sami informowaliśmy parę dni temu, w 2022 pojawi się osiem, a nie sześć tomów serii, które będą wydawane co ok. półtora miesiąca. Cena jednego tomu w prenumeracie się nie zmieniła, ponieważ cały czas wynosi 10,99 za 256-stronicowe wydanie wypełnione kolorowymi komiksami Disneya.

Przy okazji Egmont przygotował dwie niespodzianki. Po pierwsze - 100 osób, które najszybciej zamówi prenumeratę Giganta na 2022 rok, dostanie dodatkowo w gratisie tom Giganta Extra, MegaGiga lub Mamuta. A po drugie - wydawnictwo zaprezentowało okładkę 234. tomu, czyli pierwszego przyszłorocznego wydania. W obronie Kaczogrodu trafi do sprzedaży 25 stycznia i najpewniej w ciągu najbliższych dwóch lub trzech tygodni, na Kaczej Agencji Informacyjnej pojawią się pełne informacje o tomie. Na razie nie zmieni się cena okładkowa serii, która nadal będzie wynosić 15,99 zł.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

 1. Brałbym od razu, gdyby nie to, że wspieram kioskarza i jednak romantyczne takie "latanie w dniu premiery po komiks spod lady". Naprawdę ten rok i horyzonty są zacne, więc brać i cieszyć się należy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS: No i jednak styczeń pusty nie będzie, "Gigant" i "Kaczor Donald" minimum, a może być coś jeszcze.

   Usuń
 2. Prenumerata wykupiona! Miło, że 8 numerów, zawsze to dwa tygodnie oczekiwania mniej na kolejny tomik :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już przywrócili możliwość ponownego zamawiania

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti

Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza - przykładowe strony