Kajko i Kokosz oraz Usagi Yojimbo - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Nie tylko finałowy tom kolekcji Rosy jak i album z Mikim pojawią się w ofercie Egmontu w grudniu, ale wydawnictwo zamierza opublikować co najmniej parę innych ciekawych tytułów, które trafią do sprzedaży 8grudnia. Z wybranych albumów poniżej znajdziecie przykładowe plansze. Wszystkie komiksy są dostępne na egmont.pl.

Na pewno jak ciepłe bułeczki będzie sprzedawał się drugi tom reedycji zbiorczej serii Janusza Christy - Kajko i Kokosz. Druga część Złotej Kolekcji będzie liczyła 208 stron i zawierała komiks Szranki i konkury, po raz pierwszy w pełni pokolorowanej wersji zgodnej z oryginalną publikacją w Wieczorze Wybrzeża. W tomie znajdzie się też wstęp dziennikarki Grażyny Antoniewicz i materiały dodatkowe przygotowane przez Krzysztofa Janicza. Warto nie ociągać się z zakupem, ponieważ nakład pierwszego tomu się rozszedł, a dodruk jest planowany na początek przyszłego roku.

Fani uszatego samuraja na pewno czekają na Usagi Yojimbo Saga: Legendy, czyli dodatkowy tom serii o króliku-robinie autorstwa Stana Sakai, który zbiera dodatkowe, ale wcale nie mniej ciekawe historii. Mowa tutaj o Usagim w kosmosie, czyli historii o kosmicznym następcy Usagiego, Senso, w którym Ziemię atakują kosmici, i Yokai, krótkiej kolorowej historyjce. Choć żadna z tych historii nie zalicza się do głównej fabuły cyklu, to jest to pozycja, która powinna zainteresować każdego fana tego doskonałego cyklu.  

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. 2 tom "Kajka i Kokosza" zamówiony. Przy pierwszym tomie zdziwiłem się formatowi, ale w sumie jest zbliżony do formatu oryginalnych albumów więc nie jest źle.

    Część ciekawostkowa w 1 tomie mi się podobała, ale w niektórych przypadkach miałem poczucie, że część ciekawostek była jednak na siłę dodana.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka