Egmont w grudniu: Usagi i Minecraft [Komiksy dla wszystkich]

Jakoś tak się stało, że zupełnie pominięte na blogu zostały zapowiedzi Egmont na grudzień tego roku. Warto wykorzystać ostatni moment, żeby je nadrobić, ponieważ choć w ostatnim miesiącu roku wiele tytułów się nie pojawi, to poza ostatnim tomem kolekcji Rosy, będzie co najmniej jeden bardzo ciekawy tytuł. Niestety jednak czwarty tom W.I.T.C.H. nie pojawi się w tym roku.

 

Mowa tu oczywiście o zaplanowanym na 8 grudnia Usagi Yojimbo Saga: Legendy, czyli dodatkowym tomie serii o króliku-robinie autorstwa Stana Sakai, który zbiera dodatkowe, ale wcale nie mniej ciekawe historii. Mowa tutaj o Usagim w kosmosie, czyli historii o kosmicznym następcy Usagiego, Senso, w którym Ziemię atakują kosmici, i Yokai, krótkiej kolorowej historyjce. Choć żadna z tych historii nie zalicza się do głównej fabuły cyklu, to jest to pozycja, która powinna zainteresować każdego fana tego doskonałego cyklu. 

Natomiast dla młodszych czytelników Egmont przygotował drugi tom W cieniu drzew - Podmuch zimy, serii autorstwa Dava wydawanej w ramach cyklu Mój pierwszy komiks 5+. Komiks ukaże się w formacie A5, liczy 32 strony, a także ma gąbczastą oprawę. Jak można zobaczyć po okładce - historia idealnie nadaje się na zimową porę, ponieważ opowiada o przygodach leśnych zwierzątek w trakcie zimy.

Fani Minecrafta doczekają się jeszcze w tym roku kontynuacji głównej serii komiksowego z tego uniwersum. W grudniu ukaże się trzeci tom cyklu autorstwa Sfé R. Monster i Sarah Graley, który opowiada o przygodach Candace, Evana, Grace, Tobiego i Tylera w Świecie Podstawowym. 

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. Tom drugi Kajko i Kokosza bedzie tez w grudniu

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. a tak... Dzięki za przypomnienie, bo miałem o tym napisać, a zapomniałem. 2. KiK, który miał być w listopadzie, będzie w grudniu.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka