Opóźniona premiera albumu "Miki i zaginiony ocean"

Jeżeli czekaliście na premierę kolejnego albumu z Mikim od Denisa-Pierre Filippiego i Silvio Camboniego, to niestety będziecie musieli trochę dłużej poczekać. Premiera Mikiego i zaginionego oceanu została opóźniona i album nie trafi do sprzedaży 24 listopada, lecz dopiero 8 grudnia. Nie wiemy z czego wynika opóźnienie, ale można podejrzewać, że może być spowodowane obecnymi problemami z dostępnością papieru. Album można zamówić w przedsprzedaży na Egmont.pl, a na blogu znajdziecie przykładowe strony z niego.

Komiks zostanie wydany w tym samym formacie co inne albumy oryginalnie opublikowane przez Glénat, czyli A4, twardej oprawie i cenie okładkowej 49,99 zł. 64-stronicowy album zabierze czytelnika w steampunkową podróżniczą historię nawiązującą do dzieł Juliusza Verne'a, w której głównymi bohaterami są Miki, Minnie i Goofy, ale nie zabraknie w niej też innych bohaterów znanych z komiksów Disneya. Będzie to trzeci wydany w tym roku tom z tej serii, po  Krainie pradawnych tego samego duetu i Horrifiklandzie Nesme i Trondhiema. Natomiast na początek przyszłego roku zapowiedziano Miki podróżuje w czasie Dab'sa i Petrossiego.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. Zamówiłem w pakiecie z Kaczogrodem i Rosą i teraz będę czekał do 8 grudnia kiedy wychodzą kolejne.... Kiepsko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo... Barks, Rosa 9, Ocean z Glenatu ale co najgorsze w zamówieniu mam tez 3 tom Kamila i konie, który miałem dać chrześnicy na mikołajki... :-( Słabo :-/ Ostatnio Egmont mi podpadł z wysyłką bo nie chcieli dodać do tego samego zamówienia świątecznego Gigant. Niby XXI wiek a zero podejścia do stałego klienta.

   Usuń
 2. 8 grudnia też będzie kumulacja bo wtedy będzie ostatni Rosa i 2 tom Kajka i Kokosza (ale to już dla fanów tej serii).

  OdpowiedzUsuń
 3. Problemy z papierem są wszędzie i tak przypadku Egmontu nie są one tak dotkliwe, niektóre książki od mniejszych wydawców są przez to przesuwane miesiącami.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!