Myszka Miki "Zaginiony ocean" - przykładowe strony

 Nie tylko Barks, nie tylko Rosa, ale 24 listopada do sprzedaży trafi też trzeci komiks Disneya - Myszka Miki i zaginiony ocean. Jest to kolejny mysi album stworzony przez duet Denis-Pierre Filippi i Silvio Camboni, którzy odpowiadają także za opublikowaną miesiąc temu Krainę Pradawnych. Recenzję albumu znajdziecie na blogu, a teraz dzięki uprzejmości wydawnictwa możemy zaprezentować plansze z nowego komiksu, dostępnego w przedsprzedaży na Egmont.pl.

Czas na steampunkową podróżniczą historię nawiązującą do dzieł Juliusza Verne'a. Komiks rozgrywa się w świecie spustoszonym podczas Wielkiego Konfliktu, gdzie panuje rozpaczliwy brak wszelkiego rodzaju paliw, więc Miki, Minnie i Goofy tworzą zespół zdolnych wynalazców, ale zajmują się też przeszukiwaniem wraków statków. Liczący 64 strony album będzie wydany w formacie A4, w twardej oprawie i cenie okładkowej 49,99 zł. Będzie to trzeci wydany w tym roku tom z serii zawierającej albumy z Mikim od Glénatu, po wspominanej wcześniej Krainie pradawnych i Horrifiklandzie Nesme i Trondhiema. Natomiast na początek przyszłego roku zapowiedziano Miki podróżuje w czasie Dab'sa i Petrossiego.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. No, dla efektów wizualnych nabyłem- tak jak i "Krainę". Coś nie dość, że "zupełnie nowego" to jeszcze tak duże i szczegółowe kadry, jak to mawiał Siara "Mają rozmach (...)" ;D.
    24 listopada to w ogóle Kacza Kumulacja, bo będzie jeszcze "Gigant"! Był niedawno miesiąc najlepszy od 2012 roku, teraz będzie najtłustszy dzień....ciekawe od kiedy. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne te kadry, a 24 listopada zobaczymy jak z resztą.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti

Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza - przykładowe strony