Gigant Poleca Extra 3 "Agenci i detektywi II: Opowieści niesamowite" - data premiery

Na drugi tom Agentów i detektywów czytelnicy nie będą musieli długo czekać. Nowy Gigant Poleca Extra z kryminalnymi opowieściami pojawi się w sprzedaży już 19 października, czyli za mniej niż trzy tygodnie. Już teraz komiks można zamówić w przedsprzedaży na Egmont.pl. Szczegółowe informacje o publikacji znajdziecie w tekście z przedwczoraj. Tom będzie liczył 320 stron, kosztować 19,99 zł i zostanie wydany w dużym formacie A5.

Agenci i detektywi to polska wersja niemieckiej serii Lustiges Taschenbuch Crime, czyli jednego z tamtejszych specjalnych wydań Gigantów. Każde wydanie z cyklu zawiera ponad 300 stron kryminalnych komiksów wśród których nie brakuje cenionych historii doskonałych włoskich twórców. Polski Egmont na początku roku wystartował od przedruku dziewiątego tomu, ale teraz powrócono do początku i wydania rozpoczynającego cykl. W Niemczech łącznie wydano 12 tomów, więc sporo ciekawych rzeczy można jeszcze opublikować. 

W ramach serii Gigant Poleca Extra nie są wydawane tylko tomy z kryminalnymi opowieściami, ale też inne specjalne wydania, przez co numeracja serii nie musi się pokrywać z numeracją cyklu tematycznego. W tym roku poza dwoma kryminalnymi wydaniami jako tom 2/2021 pojawiła się wakacyjna Przygoda na kempingu. Jednakże numeracja widniejąca na dole okładki nie występuje w żaden w sposób na grzbiecie lub innym widocznym elemencie tomu, więc czytelnik może układać wydania na półce według własnego uznania.

 
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. WOWWW! No i to są naprawdę wieści z najwyższej półki! Brawo Egmont (chociaż w ich skali specjalnej, bo za co chwalić zbytnio nie ma), widać można jak sie chce. Byle teraz nie przesadzić, sondować rynek, nie robić za dużych nakładów i powinno być dobrze. Wiadomo (3 raz pytam) coś może o częstotliwości "Gigantów" na kolejny rok? Nie spodziewam się zmian niestety, ale jak widać ostatnio są bardziej nieprzewidywalni więc kto wie. Kto pyta, nie błądzi. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS: No i po najbogatszym od wielu lat wrześniu, październik całkiem goły dzięki temu wydaniu nie będzie! <3

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Nowy serial Smerfy polska premiera! https://programtv.naziemna.info/program/audycja/The+Smurfs

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini