Kajko i Kokosz: Złota Kolekcja 1 - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont publikujemy przykładowe strony przedstawiające wnętrze pierwszego tomu Kajko i Kokosz: Złota Kolekcja, nowej edycji słynnej serii Janusza Christy w twardej oprawie i z dodatkami. 

Pierwszy tom, który zbiera rozpoczynającą cykl historię Złoty puchar, będzie miał premierę 13 października. Wydanie będzie liczyło 160 stron, zostanie wydane w formacie A4 i cenie okładkowej 99,99 zł.  Tom już jest dostępny w przedsprzedaży na Egmont.pl. Łącznie kolekcja ma się składać z sześciu tomów, które zbiorą całość cyklu o dzielnych wojach.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl. Na listopad jest zaplanowana premiera drugiego tomu serii zbierającego komiks Szranki i konkury.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Pytanie: czemu plansze u ciotki zielachy i w mirmiłowie mają mnóstwo elementów które zostały narysowane od nowa ? Poprawa kolorów Pana Piorunowskiego, zgoda bo były niedopracowane ale czy poprawianie prac Janusza Christy w jubileuszowym wydaniu to jest to na co czekali fani?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zupełnie na odwrót. Ta wersja, która była w dotychczas wydawanych albumach, to była wersja poprawiona, bodajże pochodząca z "Expressu Ilustrowanego". W przypadku tej edycji powrócono do oryginalnych wersji z "Wieczoru Wybrzeża".

   Usuń
 2. Ech, i znów "Złoty puchar" wydany w pionie zamiast w poziomie. Podobnie będzie pewnie z historią "Szranki i konkury".
  Czy doczekamy się kiedyś wersji jak w oryginale? Pewnie już nigdy :(

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela