Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 3 i Zakochany kundlel - przykładowe strony

Albumy z Mikim, a także Mamut i Gigant to nie jedyne disnejowskie tomy, które pojawią się w  sprzedaży w tym miesiącu. Do księgarń trafią także dwa inne tytuły, które nie są związane z kaczo-mysim uniwersum. Dziś dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont możemy zaprezentować przykładowe plansze z obu wydań.

29 września do sprzedaży trafi trzecitom Czarodziejek W.I.T.C.H., czyli nowej zbiorczej reedycji włoskiego komiksu o przygodach Will, Irmy, Taranee, Irmy i Hay Lin. W tomie pojawią się historie otwierające cykl Nerissa powraca, które po polsku pierwotnie zostały wydane w numerach 25-36 pisma opublikowanych pomiędzy styczniem a majem 2004 roku. Są to kolejno Wiem, kim jesteś, Koniec marzeń, Odważny wybór, Pieczęć Nerissy, Nie zamykaj oczu i Wspomnienie lata. Nie zabraknie też dodatków. Podobnie jak poprzednie wydania, tom będzie liczył 384 strony zostanie wydany w twardej oprawie, w formacie B5, a cena okładkowa wyniesie 89,99 zł.

Natomiast już za tydzień, 15 września pojawi się trzeci tom Klasycznych baśni Disneya, czyli serii przedstawiającej komiksowe adaptacje filmów Disneya. Tym razem czytelnicy będą mogli poznać komiksową wersję klasycznego filmu Zakochany kundel. Album będzie adaptację Corteggianiego i Cortesa z 1997 roku, która wcześniej została wydana w ramach Komiksu filmowego w 1997 roku i Disney Komiks w 2009 roku. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych tomów, komiks będzie liczył 64 strony, zostanie wydany w formacie B5, a cena okładkowa wyniesie 24,99 zł.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru