Teraz prenumeratę "Giganta" kupicie także z plecakiem

Jeżeli jesteście fanami wszelkich kaczych gadżetów, albo potrzebujecie plecaka dla syna/córki/siostrzeńca/kuzyna, to może was zainteresować nowa oferta przygotowana przez wydawnictwo Egmont - prenumerata Giganta Poleca z plecakiem z Donaldem.  

W ramach tej promocji roczna prenumerata Giganta kosztuje 135,92 zł, czyli tyle samo ile wydalibyście na poszczególne tomy w kiosku, ale dodatkowo obejmuje plecak z Donaldem, a wszystkie tomy są dostarczane do domu gratis. Każde wydanie to 250 stron pełnych komiksów z kaczkami i myszami, więc łącznie w ciągu roku dostanie dwa tysiące stron historii. Warto także dodać, że cena prenumeraty nie zmieni się, niezależnie od tego, czy w międzyczasie cena okładkowa Giganta wzrośnie.

Prenumerata rozpocznie się od najbliższego, październikowego Giganta - Wielki pościg, w którym nie zabraknie wielu ciekawych komiksów, a biorąc pod uwagę to, że w ostatnim okresie Giganty są coraz to ciekawsze, to tym bardziej warto zainwestować w prenumeratę. Prenumerata cały czas jest także dostępna w wersji bez dodatku.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru