Pierwszy komiks z Magiką i panną Stempel w "Kaczorze Donaldzie"?

Tuż przed chwilą Egmont na profilu Komiksy GIGANT na Facebooku zaprezentował okładkę wrześniowego numeru Kaczora Donalda. Wszystko wskazuje, że pojawią się w nim komiksy z trzydziestego siódmego zeszłorocznego wydania skandynawskich tygodników. Jeżeli tak się stanie, to w piśmie pojawi się The Midas Touch, 17-stronicowy klasyczny komiks Carla Barksa, w którym zadebiutowały Magika de Czar i panna Stempel.

Jest to jeden z najsłynniejszych i najlepszych komiksów Carla Barksa, który nigdy nie został wydany po polsku. Warto jednak zaznaczyć, że on, jak i inne opowieści Barksa z Magiką, pojawią się w przyszłości w ramach serii Kaczogród. Carl Barks, ale najprawdopodobniej tom z The Midas Touch trafi do sprzedaży najwcześniej w 2024 roku. Więc jeżeli chcecie już teraz poznać pierwszą historię z Magiką, a nie czekać 2 lata, to kupno kolejnego Kaczora Donalda będzie bardzo dobrą opcją.

Na razie jednak informacja nie jest na 100% potwierdzona, bo czasem polska redakcja w jakimś stopniu modyfikuje środek wydania, więc dokładne informacje o 5. tegorocznym Kaczorze Donaldzie przekażemy, jak dostaniemy oficjalne potwierdzenie zawartości wydania. Sam numer jest już dostępny w przedsprzedaży na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: Disney Publishing Worldwide

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar