Już za tydzień - 33. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier!

Już w przyszłym tygodniu - od 24 do 25 września 2022 roku - w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się 33. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Jak co roku nie zabraknie na nim ciekawych gości, interesujących paneli, będziecie mogli także spotkać redakcję Centrum Komiksów Disneya i Kaczej Agencji Informacyjnej. Program całego wydarzenia znajdziecie na stronie festiwalu. Tam też możecie zakupić bilety.

My szczególnie chcemy zwrócić uwagę na kilka paneli, ponieważ podczas nich z dużym prawdopodobieństwem będziecie mogli spotkać redakcję bloga. O 12:30 w sobotę w sali C odbędzie się spotkanie z twórcami komiksów dla dzieci, gdzie pojawią się m.in. Krzysztof Leszczewski i Radosław Sołtysiak, których możecie kojarzyć z tekstów na blogu. Na festiwalu premierowo pojawi się ich komiks Feliks i Makary. Natomiast o 15:00 w sali A rozpocznie się spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem z wydawnictwa Egmont, gdzie pojawią się zapowiedzi wydawnictwo na przyszły rok. Czy wśród nich będą jakieś nowe disnejowskie tytuły? Zobaczymy, ale relację z niego znajdziecie i na Twitterze, i na Facebooku. Tuż po nim, o 16:30 w sali B, odbędzie się spotkanie z aktorami z polskiego dubbingu Belle.

Z innych ciekawych punktów programu warto wyróżnić panel poświęcony 50-leciu Kajko i Kokosza, który rozpocznie się w sobotę 12:00 w Sali A, natomiast o 14:00 w tej samej sali gościem będzie Wojciech Wawszczyk, reżyser filmu o Diplodoku. W niedzielę też nie zabraknie ciekawych punktów programu, o 11:00 w sali B gośćmi będą twórcy komiksów familijnych wydawanych przez Egmont, natomiast o 13:00 w sali A pojawią się twórcy historii z nowego albumu Kajko i Kokosz: Opowieści z Mirmiłowa.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zwykle czekam na wieści od Pana Kołodziejczaka nt kaczorów! :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela