Twisted-Wonderland: Zdarzenia w Heartslabyulu 4 - dziś premiera

Dziś do sprzedaży trafił czwarty i zarazem ostatni tom disnejowskiej mangi Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu. 194-stronicowy album został opublikowany w formacie A5 i cenie okładkowej 32,99 zł, a można go zamówić m.in. z Egmont.pl.

W przeciwieństwie do innych disnejowskich mang w ofercie Egmontu, Twisted-Wonderland nie nawiązuje bezpośrednio do filmów Disneya, ale jest oparte na grze mobilnej pod tym samym tytułem, która w przyszłości ma doczekać się też serii animowanej. Z tego względu stylistyka tytułu przypomina bardziej inne mangi, jednak nie oznacza to, że jest to rzecz całkowicie oderwana od uniwersum Disneya. Świat, w którym rozgrywa się manga, jest inspirowany postaciami złoczyńców z filmów Disneya, i co najmniej kilka występów gościnnych można się spodziewać na kartach historii. 

W Japonii wychodzą także inne tytuły nawiązujące do gry mobilnej i być może w przyszłości pojawią się także na polskim rynku. Na razie na kolejne miesiące zapowiedziano chociażby utrzymany w mangowej stylistyce album Piękna i Bestia: Opowieść Belli, pierwszą część adaptacji aktorskiej wersji klasycznej animacji Disneya. Więcej informacji o zapowiedziach Egmontu pojawi się w tegorocznym katalogu.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen