Czarodzieje i ich dzieje. Tom 5 - przykładowe strony

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z zapowiedzianego na 15 maja piątego i na razie ostatniego tomu serii Czarodzieje i ich dzieje. Album będzie liczył 320 strony, zostanie wydany w twardej oprawie i w formacie mniejszym niż A5. Cena okładkowa tomu wyniesie 89,99 zł, a już w tej chwili można go kupić w przedsprzedaży na Egmont.pl.

W tomie pojawi się 12 komiksów należących do podserii New Misadventures i Forbidden Kingdom, które we Włoszech wydano jedynie w ramach osobnych albumów. Pierwszą podserię stworzyli Matteo Venerus i Emmanuele Baccinelli, natomiast drugą Luca Barbieri, a także Lorenzo i Alessandro Pastrovicchio, którzy po latach powrócił do rysowania historii o Mikim i jego czarodziejskich przyjaciołach. 

Biorąc pod uwagę, ile stron będzie liczyło wydanie, wiadomo, że w tomie nie znajdzie się nowa historia o czarodziejach - Il seminatore di discordie, która w poprzednim roku pojawiła się w magazynie Topolino. Być może w przyszłości powstanie więcej historii o czarodziejach i będzie wystarczająco materiału na opublikowanie kolejnego wydania. 

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. Dobrze że tego nie kupuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nowy tom jest cieńszy.....mogli dołożyć te historie z Topolino. Ale pewnie liczyli, ze zaoszczedzą na druku a i tak wszyscy kupią, którzy już wydali kase na 4 tomy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen