Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 13 - zapowiedź

Egmont cały czas w szybkim tempie wydaje reedycję Czarodziejek W.I.T.C.H., ponieważ już 19 czerwca pojawi się kolejne wydanie. 13. tom będzie będzie liczył 348 strony, a cena okładkowa wyniesie 109,99 zł. W środku natomiast znajdą się historie otwierające siódmą sagę - Nowe moce. W przedsprzedaży wydanie możecie zamówić z Egmont.pl.   

W tomie znajdą się komiksy oryginalnie wydane w numerach 150-161 magazynu, które opublikowano w Polsce pomiędzy grudniem 2008 a czerwcem 2009 (pominięto historie z 149. numeru, które nie należą do głównego cyklu). Na zawartość wydania będzie się składać sześć historii otwierających kolejnych podcykl, czyli Złodziej mocy, Ziemia, Pod gwiazdami, Ogień, Woda i Uczucia.

Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, który stał się bestsellerem na całym świecie, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in. Francesco Artibani, Teresa Radice, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen