"Piękna i Bestia: Opowieść Belli" i "Nauka z komiksem" w czerwcowych zapowiedziach

Na czerwiec Egmont nie zapowiedział tylko urodzinowego tomu z Donaldem i kolejnego wydania W.I.T.C.H., ale też też wiele innych komiksów, w tym dwa inne disnejowskie tytuły. 12 czerwca pojawi się zapowiadana już w poprzednim roku manga Piękna i Bestia: Opowieść Belli, a także Nauka z komiksem - Miasta przyszłości 2: W harmonii z naturą.

Piękna i Bestia to dwutomowa seria od Mallory Reaves i Studia Dice, która na nowo reinterpretuje aktorski film Disneya z 2017 roku oparty na klasycznej animacji. Pierwszy tom przedstawi opowieść z perspektywy Belli, a drugi, który najpewniej zostanie wydany w drugiej połowie roku, ze strony Bestii.  Publikacja liczy 176 stron i zostanie wydana w takiej samej formie jak inne disnejowskie mangi od Egmontu. 

Miasta przyszłości 2: W harmonii z naturą to kolejny popularnonaukowy album z bohaterami Disneya wydany przez Egmont. Będzie to drugi tom cyklu nawiązującego do Zwierzogrodu, który podejmuje problemy związane m.in. z ekologią. W sprzedaży znajdują się albumy z tej samej linii wydawniczej z innymi bohaterami i o innych tematykach.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen