Kacze Opowieści "Zagininony ładunek Kita Chmurołapa!" - dziś polska premiera

Finałowe odcinki Kaczych Opowieści zaczynamy od crossoveru z Super Baloo oraz... Wuzzlami! Dziś o 16:30 na polskim Disney XD pojawi się The Lost Cargo of Kit Cloudkicker! (Zagubiony ładunek Kita Chmurołapa!), czyli dwudziesty pierwszy odcinek trzeciej serii Kaczych Opowieści

W epizodzie powróci Don Karnage, a pojawią się także inne postaci znane z klasycznego serialu o Baloo - Kit Chmurołap i Molly. Fabuła odcinka będzie toczyła się dookoła wyprawy na wyspę pełną pełną potworów. Della, Dyzio i Hyzio będą próbowali odkryć skrywaną na niej tajemnicę, nie będzie łatwo.

Tuż przed amerykańską premierą odcinka Disney opublikował fragment prezentujący jedną ze scen z Kitem Chmurołapem. Warto podkreślić, że w Kaczych Opowieściach bohater jest dorosłym misiem, a nie nastolatkiem.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00.Do końca emisji serialu pozostały cztery epizody, z czego ostatnie trzy łączą się w wielki finał. Oznacza to, że już jutro pojawi się ostatni pojedynczy odcinek serialu, w którym poza wieloma złoczyńcami pojawi się też brat Magiki - Edgar. Więcej informacji o emisji znajdziecie w osobnym tekście. Jutro o godzinie 14:30 pojawi się też w końcu powtórka świątecznego epizodu.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. Nigdy nie lubiłem tych niedźwiedzi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zabieram się za oglądanie (na ipli), bo nie mogłem wcześniej.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti