Kacze Opowieści "Zagininony ładunek Kita Chmurołapa!" - dziś polska premiera

Finałowe odcinki Kaczych Opowieści zaczynamy od crossoveru z Super Baloo oraz... Wuzzlami! Dziś o 16:30 na polskim Disney XD pojawi się The Lost Cargo of Kit Cloudkicker! (Zagubiony ładunek Kita Chmurołapa!), czyli dwudziesty pierwszy odcinek trzeciej serii Kaczych Opowieści

W epizodzie powróci Don Karnage, a pojawią się także inne postaci znane z klasycznego serialu o Baloo - Kit Chmurołap i Molly. Fabuła odcinka będzie toczyła się dookoła wyprawy na wyspę pełną pełną potworów. Della, Dyzio i Hyzio będą próbowali odkryć skrywaną na niej tajemnicę, nie będzie łatwo.

Tuż przed amerykańską premierą odcinka Disney opublikował fragment prezentujący jedną ze scen z Kitem Chmurołapem. Warto podkreślić, że w Kaczych Opowieściach bohater jest dorosłym misiem, a nie nastolatkiem.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00.Do końca emisji serialu pozostały cztery epizody, z czego ostatnie trzy łączą się w wielki finał. Oznacza to, że już jutro pojawi się ostatni pojedynczy odcinek serialu, w którym poza wieloma złoczyńcami pojawi się też brat Magiki - Edgar. Więcej informacji o emisji znajdziecie w osobnym tekście. Jutro o godzinie 14:30 pojawi się też w końcu powtórka świątecznego epizodu.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela