Kacze Opowieści "Życie i występki Sknerusa McKwacza!" - dziś polska premiera

Wielki występ w ostatnim (pojedynczym) odcinku Kaczych Opowieści! Dziś o 16:30 na polskim Disney XD pojawi się The Life and Crimes of Scrooge McDuck! (Życie i występki Sknerusa McKwacza!), czyli dwudziesty drugi odcinek trzeciej serii serialu o przygodach Sknerusa. 

W epizodzie pojawi się Poe, znany też w Polsce jako Edgar, czyli kru... brat Magiki de Czar. W nowym odcinku Sknerus stanie przed sądem, a złoczyńcy zmuszą Zyzia do obrony swojego wujka przeciw oskarżycielowi, Kaczuchowi Kwikowi. Warto zaznaczyć, że w oryginalnej wersji Edgara gra nie byle kto, bo sam Martin Freeman.

W związku z odbywającą się kilka miesięcy temu amerykańską premierą odcinka Disney opublikował fragment prezentujący jedną ze scen z Edgarem.  


Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00.Do końca emisji serialu pozostały jedynie trzy odcinki, które łączą się w wielki finał. A wielki finał oznacza wiele postaci, wiele akcji, wiele sekretów i wiele zaskoczeń Więcej informacji o emisji znajdziecie w osobnym tekście. Dziś o godzinie 14:30 pojawi się też w końcu powtórka świątecznego epizodu.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti

Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza - przykładowe strony