Kacze Opowieści "Ostatnia przygoda - część III: Koniec opowieści!- dziś polska premiera

To już jest naprawdę koniec. Dziś o 16:30, 11 czerwca 2021 roku, 1169 dni od emisji po polsku pierwszego odcinka nowych Kaczych Opowieści, na Disney XD pojawi finałowy, siedemdziesiąty piąty odcinek serialu o przygodach Kaczej Rodziny-  The Last Adventure! Part III: Tale's End! (Ostatnia przygoda! Część III: Koniec opowieści!). 

W finałowym epizodzie Kacza Rodzina, w tym wielu bohaterów znanych z wcześniejszych odcinków, będzie musiała zmierzyć się z Kartelem na Rzecz Ucisku i Korupcji (K.R.U.K.). Ostatnie minuty serialu upłyną na akcji, przygodzie i wielu zwrotach akcji, nie zabraknie też emocji oraz specjalnej wersji napisów końcowych.

W związku z premierą ostatniego odcinka serialu w USA Disney udostępnił także dramatyczną wersję czołówki Kaczych Opowieści nagraną przez główną obsadę serialu w wersji oryginalnej. 

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie animacja o Sknerusie, Donaldzie i reszcie Kaczej Rodziny zamknęła się w 75 odcinkach podzielonych na 3 sezony, które podbiły serca widzów na całym świecie. Serial nominowany do nagrody Emmy był najpopularniejszą produkcją Disney XD w USA, a materiały związane z serią zdobyły w mediach społecznościowych ponad 234 miliony wyświetleń. Twórcy animacji, Matt Youngberg i Francisco Angones we wspólnym oświadczeniu stwierdzili, że wielkim zaszczytem była dla nich praca nad serią i dalsze rozwijanie losów Kaczej Rodziny. Odkąd Carl Barks wziął głupią i skrzeczącą kaczkę z kreskówki o śmiesznych zwierzętach i puścił go w poszukiwaniu pirackiego złota, kaczy bohaterowie cały czas ewoluują. Producenci serii postanowili uhonorować w serii wszystkie elementy, które kochają w Kaczych Opowieściach od dzieciństwa, i przedstawić je wraz z nowymi motywami rodzinom na całym świecie. Dziękują znakomitej ekipie, niesamowitej obsadzie i nieskończenie wspierającym fanom. Wielką radością było wciągnąć się w przygody wir i w kłopoty razem z nimi.

źródło ilustracji: materiał prasowe - Disney

Komentarze

  1. I to jeszcze w dniu otwarcia EURO 2020...

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że w internecie nigdzie nie ma tych końcowych odcinków. Gdzie ja mam je obejrzeć, skoro nie mam telewizora?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar