Chip ‘n’ Dale: Park Life - zapowiedź nowego serialu animowanego

Ponad 2 lata temu informowaliśmy o powstającej serii animowanej o Chipie i Dale'u, teraz w końcu pokazano pierwszy fragment serialu Chip ‘n’ Dale: Park Life od francuskiego studio Xilam. Pierwszy odcinek animacji trafi już 28 lipca na Disney+.

Każdy epizod serii będzie się składać z trzech 7-minutowych segmentów opowiadających o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale przeżywają swoje gigantyczne i podniebne przygody w parku w wielkim mieście. W animacji pojawią się nie tylko nerwus Chip i luzak Dale, lecz także Pluto, Butch, a także wiele ikonicznych postaci Disneya. Już w opublikowanej czołówce można zauważyć w tle Brata Be, a także płetwy postaci przypominającej Kaczora Donalda. Kolejne odcinki serii będą trafiać co tydzień na Disney+. Producentem produkcji jest Marc du Pontavice, natomiast reżyserem Jean Cayrol.

Nie jest to jednak jedyna produkcja z kaczo-mysiego uniwersum, która w najbliższym czasie pojawi się na Disney+, ponieważ tego samego dnia, czyli 28 lipca, zadebiutują też pierwsze odcinki z drugiej połowy sezonu Cudownego świata Mikiego. Łącznie ma pojawić się 10 kolejnych krótkometrażówek, w których nie zabraknie myszy, kaczek i wielu gościnnych występów.

Źródło informacji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!