Gigant Poleca Extra 2 "Przygoda na kempingu" - data premiery - Scarpa, Fecchi i Andersen

Z informacji udostępnionych przez Egmont wynika, że Gigant Poleca Extra - Przygoda na kempingu trafi do sprzedaży 29 czerwca. 192-stronicowe wydanie zostanie opublikowane w cenie okładkowej 14,99 zł i pod względem formy i formatu będzie przypominać zeszłoroczną Przygodę na balkonie.
Tom będzie przedrukiem niemieckiego Lustiges Taschenbuch Camping, którego w końcu znamy pełny skład (wcześniej podaliśmy bez dwóch komiksów).

Oczywiście, co redakcja Kaczej Agencji Informacyjnej podkreśla w każdym momencie, dla osób kolekcjonujących Giganty od lat nie jest to zbyt atrakcyjne wydanie, ponieważ zdecydowana większość komiksów została wydana w Polsce już wcześniej, ale trzeba też pamiętać, że komiks ukaże się w powiększonym formacie oraz z kolorowymi onomatopejami niedostępnymi we zwykłych wydaniach.

Biorąc jednak pod uwagę, że jest to wydanie ekstra, dodatkowe, nie można za bardzo narzekać, tym bardziej, że zawiera kilka fajnych komiksów idealnych na wakacje. W wydaniu pojawią się historie Scarpy, Fecchiego czy Andersena, a także kilka całkiem świeżych włoskich historyjek. Wszyscy mają nadzieję, że nie jest to koniec specjalnych wydań, a w kolejnych miesiącach i latach Egmont będzie jeszcze bardziej zaskakiwać. Przy okazji przypominamy, że w kioskach cały czas jest dostępny pierwszy Gigant Poleca Extra - Agenci i detektywi, który zawiera m.in. doskonały komiks Casty'ego.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. Zapowiada się ciekawie. Oby było więcej takich specjalnych wydań gigantów w ciągu roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawie to nie. Chyba pierwszy raz w życiu kupię, z poczuciem że kupuję bardzo słaby komiks...

   Usuń
 2. No nie sądzę, żeby chcieli tak zagęścić rynek i wrócić do 12 Gigantów na rok. Raczej nie ma na to szans.

  OdpowiedzUsuń
 3. Data premiery znowu jakieś dwa tygodnie za późno...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka