Kolekcja Dona Rosy - okładki i polskie tytuły wszystkich tomów

Do czytelników docierają pierwsze egzemplarze trzeciego tomu kolekcji Dona Rosy - Pod kopułą, który jutro powinien pojawić się oficjalnie w sprzedaży. Na ostatniej stronie wydania zamieszczono miłą niespodziankę - zapowiedź wszystkich tomów kolekcji. Specjalnie dla osób śledzących komiksydisneya.pl, publikujemy ją także na blogu wraz z krótkim przeglądem zawartości poszczególnych wydań.

Każdy tom dziesięcioczęściowej, pełnej kolekcji disnejowskich komiksów Dona Rosy zawiera też liczne teksty autora, okładki, ilustracje i dodatki. Wydania, liczące od 192 do 232 stron, są publikowane w formacie B5 i twardej oprawie, każde w cenie okładkowej 69,99 zł. Więcej informacji o całej kolekcji Don Rosy znajdziecie w osobnym tekście. Na blogu dostępny jest też artykuł poświęcony obecności w kolekcji Życia i czasów Sknerusa McKwacza.

Uwaga! Informacje o datach premier tomów w 2021 i 2022 są jedynie aproksymowane na podstawie obecnych danych i poszczególne wydania mogą ukazać się ostatecznie w innych terminach. Warto też wspomnieć, że cały czas nakładem Egmontu wydawana jest seria Kaczogród. Carl Barks. Zaplanowany na wrzesień tom - Tajemnica starego zamczyska będzie zawierał dwie pierwsze historie o Sknerusie. Więcej informacji o całej kolekcji znajdziecie na infografice.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. K....A!!! Mogłem mieć ten tom już od piątku, ale frajer ze mnie... tylko przekleństwa się cisną na usta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawda, ja już mam swój egzemplarz. Ciekawe czy w 2021 będą w stanie wydać co miesiąc Rosę lub Barksa. Popyt chyba jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne wieści. A ja się dziwię, bo mimo kupna w przedsprzedaży (Egmont jak zwykle) jeszcze póki co nawet nie dostałem maila, że przekazali do realizacji. No nic, poczekam. A tak nota bene patrzcie co dorwałem.. kiedyś już widziałem to, myślałem, ale nie kupiłem. I jak często to bywa to o czym wraca i jest. Myślałem z 2,5 roku temu, że tych wydanych ciągiem Kalendarzy Szkolnych jest 4, a jednak 5. (mam) Ale tego nigdzie nigdy nie widziałem ani nic nawet nie znalazłem szukając w necie.

  https://allegro.pl/oferta/kalendarz-szkolny-kaczora-donalda-2004-2005-unikat-9197860689?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications-buyercart&snapshot=MjAyMC0wOC0xMFQxMzo0NTo0MC45ODlaO2J1eWVyO2U2Zjk4Y2YyNDk5OTk3ODkxMzJiMjc2ODg3MTllN2Y5MzkxM2ZkMGY5MjRmNjkwN2NlZGYzOTJmZDAyOTdmYWI%3D

  OdpowiedzUsuń
 4. A Hot Meeting jest dotępna na FB Rosy jeśli ktoś chce przeczytać szybciej ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Special 2023-01 "Młody Kaczor Donald: Kroniki młodego Donalda" - zapowiedź nowej serii!

Słaba jakość przykładowych plansz kolekcji Cavazzano + WYJAŚNIENIE EGMONTU

Gigant Poleca Extra 2023-07 "Halloween" - zapowiedź - Casty, Nucci, Cavenago i De Felici