Kolekcja Dona Rosy - okładki i polskie tytuły wszystkich tomów

Do czytelników docierają pierwsze egzemplarze trzeciego tomu kolekcji Dona Rosy - Pod kopułą, który jutro powinien pojawić się oficjalnie w sprzedaży. Na ostatniej stronie wydania zamieszczono miłą niespodziankę - zapowiedź wszystkich tomów kolekcji. Specjalnie dla osób śledzących komiksydisneya.pl, publikujemy ją także na blogu wraz z krótkim przeglądem zawartości poszczególnych wydań.

Każdy tom dziesięcioczęściowej, pełnej kolekcji disnejowskich komiksów Dona Rosy zawiera też liczne teksty autora, okładki, ilustracje i dodatki. Wydania, liczące od 192 do 232 stron, są publikowane w formacie B5 i twardej oprawie, każde w cenie okładkowej 69,99 zł. Więcej informacji o całej kolekcji Don Rosy znajdziecie w osobnym tekście. Na blogu dostępny jest też artykuł poświęcony obecności w kolekcji Życia i czasów Sknerusa McKwacza.

Uwaga! Informacje o datach premier tomów w 2021 i 2022 są jedynie aproksymowane na podstawie obecnych danych i poszczególne wydania mogą ukazać się ostatecznie w innych terminach. Warto też wspomnieć, że cały czas nakładem Egmontu wydawana jest seria Kaczogród. Carl Barks. Zaplanowany na wrzesień tom - Tajemnica starego zamczyska będzie zawierał dwie pierwsze historie o Sknerusie. Więcej informacji o całej kolekcji znajdziecie na infografice.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. K....A!!! Mogłem mieć ten tom już od piątku, ale frajer ze mnie... tylko przekleństwa się cisną na usta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Prawda, ja już mam swój egzemplarz. Ciekawe czy w 2021 będą w stanie wydać co miesiąc Rosę lub Barksa. Popyt chyba jest.

    OdpowiedzUsuń
  3. A Hot Meeting jest dotępna na FB Rosy jeśli ktoś chce przeczytać szybciej ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela