Czarolina 1 i Ptyś i Bill - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Sierpień powoli się kończy, a już 2 września nakładem Egmontu pojawią się pierwsze wrześniowe nowości. Dzięki uprzejmości wydawnictwa możemy zaprezentować przykładowe strony ze zbliżających się publikacji.

Czarolina to zupełnie nowa seria autorstwa Sylvii Douyé i Paoli Antisty rozgrywająca się w świecie fantasy. Pierwszy album, Pewnego dnia zostanę fantastykolożką, opowiada o letnim kursie dotyczącym istot fantastycznych, podczas którego dochodzi do niepokojących rzeczy. Na razie w Francji wydano dwa tomy przygód Czaroliny, drugi z nich pojawi się po polsku tuż przed świętami. Seria  będzie wydawana w formacie A4, w twardej oprawie i cenie okładkowej 34,99 zł.


Już wkrótce do sprzedaży trafi siódmy tom Ptysia i Billa - Pamiętniki Billa. Wydanie, podobnie jak inne komiksy z linii wydawniczej Komiksy są super, będzie zawierało trzy albumy oryginalnej serii. W tym wypadku będą to albumy 17-19 stworzone przez Jeana Robę, których tytuły to Czarujący spaniel, Pamiętniki Billa i Nieznośny Bill.


Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.  Do dzisiaj wszystkie komiksy na Egmont.pl możecie kupić z 30% zniżką wpisując kod forum08all.
 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela