Lil i Put, Krasnolud Nap oraz Malutki Lisek i Wielki Dzik - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

16 września do sprzedaży trafią kolejne trzy albumy serii nagrodzonych w konkursie im. Janusza Christy. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont możemy zaprezentować przykładowe strony ze zbliżających się publikacji.

We wrześniu czytelnicy powrócą do świata Lila i Puta Piotra Bednarczyka i Macieja Kura. Parada przypałów, czyli piąty album serii, będzie się składał w większości z odcinków wydawanych w Nowej Fantastyce, ale pojawi się w nim także sześć historii niewydanych nigdzie wcześniej. W albumie dominować będą gagowe opowieści, ale nie zabraknie też dłuższych historyjek.

Nie zabraknie też kolejnych przygód Krasnoluda Napa. Żeni się tylko osiem razy to czwarty album serii Macieja Jasińskiego i Krzysztofa Trysuły. Tym razem jednak nie będzie składał się z jednej pełnometrażowej opowieści, lecz z kilku krótszych. Czy zmiana serii wyjdzie na dobre? Przekonamy się już za pół miesiąca.

We wrześniu swoją premierę będzie miał też szósty album Malutkiego Liska i Wielkiego Dzika, czyli Okropieństwo Autorka szósty rok z rzędu dostarcza nowy album serii wielbionej przez najmłodszych czytelników, która powoli podbija kolejne kraje na świecie.

Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl. Wczoraj na blogu pojawiła się prezentacja wrześniowego tomu serii Kaczogród. Carl Barks.
 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti