Opisy wrześniowych odcinków "Kaczych Opowieści" + Esposito Fantomenem

Do sieci trafiły opisy dwóch odcinków Kaczych Opowieści, które we wrześniu pojawią się na antenie amerykańskiego Disney XD. Prawdopodobnie najważniejsza informacja z nich płynąca, to angaż Giancarlo Esposito, aktora znanego m.in. z Breaking Bad, The Mandalorian czy Podejrzanych, do roli Fantomena.

22 września, 01:00  - The Phantom and the Sorceress! (Cień i czarodziejka!)
When a mysterious magic thief arrives in Duckburg, Lena must confront her past and team with her treacherous aunt, Magica.
*Giancarlo Esposito (“Breaking Bad”) guest stars as Phantom Blot and Catherine Tate (“Doctor Who”) returns as Magica.
Kiedy tajemniczy magiczny złodziej przybywa do Kaczogrodu, Lena musi zmierzyć się z przeszłością i połączyć siły z jej zdradziecką ciocią Magiką.

*Giancarlo Esposito ("Breaking Bad") gościnnie jako Fantomen i Catherine Tate ("Doktor Who") powraca jako Magika.

29 września, 01:00 - They Put a Moonlander on the Earth (Oni usadzili lądownik księżycowy na Ziemi!)
Webby sets out to prove to a homesick Penumbra that Earth can be a lot of fun by riding Glomgold’s newest gift to Duckburg, the suspicious Flintferris Glomwheel.
*Julie Bowen (ABC’s “Modern Family”) returns as Penumbra.

Tasia stara się udowodnić tęskniącej za domem Penumbrze, że życie na Ziemi może być frajdą. W tym celu rusza na przejażdżkę podejrzanym Granerissem Forwheelem, najnowszym darem Granita dla Kaczogrodu.
*Julie Bowen ("Współczesna rodzina" ABC) wraca jako Penumbra.

Disney udostępnił też dwa promocyjne obrazki z pierwszego z The Phantom and the Sorceress. Na nich można dostrzec Gogusia, co oznacza, że zamieszczone wyżej opisy mogą być niepełne, a twórcy szykują wiele niespodzianek dla widzów.

Na tym nie skończy się emisja nowych odcinków, ponieważ w październiku pojawią się cztery epizody, w tym podwójny z udziałem Agenta Kupra (Darkwing Duck). Więcej informacji o zapowiedziach znajdziecie tutaj. Od 28 września trzeci sezon Kaczych Opowieści będzie emitowany w Polsce na Disney XD, o czym pisaliśmy w osobnym tekście. Dwa pierwsze sezony zagranicą są dostępne na Disney+, natomiast w Polsce regularnie emituje je Disney XD.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. A co z tym tekstem o krajach bałtyckich?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tekst o Litwie, Łotwie i Estonii pojawi się do końca tygodnia. Jeszcze nie wiem czy on pójdzie pierwszy, czy recenzja "Usagiego".

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru